شرایط ، قوانین و مقررات اصل کی

قوانین و مقررات لازمه هر کسب و کاری می باشد و باعث می شود 0 تا 100 یک سفارش به درستی انجام شود. با وجود این بایدها و نبایدها دیگر مشتری و فروشنده نگرانی بابت سفارش نخواهند داشت. حل نگاهی به قوانین کامل می اندازیم، در صورت وجود شک و شبهه می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین و همچنین صفحه تماس با ما به آن پایان دهید.

حال نگاهی به قوانین و مقررات فروشگاه اصل کی می اندازیم :

1. ارسال اشتباه یوزر و پسورد اکانت شما، همچنین شماره و ایمیل اشتباه بر عهده خودتان می باشد زیرا ما خرید را با اکانت شما انجام می دهیم و پس از آن امکان تغییر وجود نخواهد داشت همچنین فاکتور و سی دی کی خریداری شده به ایمیل شما ارسال خواهد شد که این اشتباه بر عهده خودتان می باشد.

2. ارسال سفارش بین 30 دقیقه تا 6 ساعت کاری بوده و در صورت بالا بودن حجم سفارش و تاخیر تایید اکانت تا ۷۲ ساعت غیر کاری به طول خواهد انجامید، پس لطفا صبور باشید.

3. با توجه به اخطار شدید پلیس فتا در مورد فیشینگ در صورت نیاز با شماره ثابت شما تماس و پس از تایید شماره از شما کارت ملی و همچنین عکس کارتی که با آن پرداخت کرده اید درخواست خواهد شد لطفا همکاری لازم را مبذول فرمایید. پس از تایید در خریدهای دیگر با این کارت هیچگونه مشکلی وجود نخواهد داشت.

4. در صورت وجود هر گونه سوال، انتقادات و پیشنهادت از راه های در نظر گرفته شده مانند فرم انتقادات و پشنهادات، پشتیبانی آنلاین، شماره های درج شده در پایین سایت یا قسمت تماس با ما همچنین تلگرام و واتس اپ ما اقدام فرمایید.

5. مبلغ سفارش شده در صورتی که هنوز سفارش خریداری نشده باشد قابل برگشت بوده و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت، هزینه برگشت داده شده فقط و فقط به همان کارت برگشت داده خواهد شد و زمان برگشت بین 48 تا 72 ساعت می باشد و کارمزد 2000 تومان + 1% قیمت خریدشده محصول ( تا سقف 7 هزار تومان ) از شما کسر خواهد شد، در صورتی که سفارش خریداری شده باشد هزینه غیر قابل برگشت بوده و میتوانید سفارش را نزد ما گذاشته تا پس از فروش مجدد هزینه قابل برگشت باشد.

6. به دلیل نوسانات شدید ارزی در پاره ای از مواقع (کمتر از 5%) قیمت اعلام شده در سایت همان هزینه تمام شده می باشد. در صورت تغییر شدید تماس و قیمت جدید با شما در میان گذاشته می شود و در صورت هماهنگی و پذیرفتن قیمت جدید مابه‌التفاوت دریافت یا کل هزینه بدون کسر هیچ گونه کارمزد فقط و فقط به کارت خریداری شده مرجوع میگردد.

7. لطفا به مشخصات درج شده محصولات ( سیستم مورد نیاز، ویندوز، پلتفرم، قیمت، ورژن و … ) دقت لازم را مبذول فرمایید.

8. هرگونه توهین منجر به تاخیر در پاسخگویی خواهد شد، رعایت ادب نشان از شخصیت بالای شما بوده و کیفیت پشتیبانی بهتری را در بر خواهد داشت.

9. کلیه محصولات سایت در حوزه فروش محصولات دیجیتال بوده و هیچ گونه خدمات ارسال فیزیکی فعلا موجود نمی باشد.

10. وب سایت اصل کی هیچ گونه ارتباطی با بازار ارز نداشته و به این قسمت ورودی نخواهد داشت و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

11. لطفا پس از سفارش بازی و خدمات دیگر به هیچ عنوان وارد اکانت خودتان نشوید و تا ارسال پیام ما مبنی بر فعال سازی سفارش صبر نمایید، هر گونه اشکال گریبان گیر خودتان خواهد شد پس کمی صبر کنید.

12. در صورت هرگونه مشکل هزینه به صورت کامل عودت داده خواهد شد.

13. در صورتی که مشتری خود خواهان فعال سازی سی دی کی باشد هیچگونه پشتیبانی و مسئولیتی پس از ارسال محصول ارائه داده نخواهد شد.

14. وب سایت فروشگاه اصل کی این اختیار را دارد که قوانین خود را در بازه زمانی مختلف ویرایش و بروزرسانی نماید و مشتری های عزیز هنگام خرید باید یکبار قوانین را مطالعه کرده و سپس تیک موافقت با قوانین و مقررات را انتخاب کنند که نشان از پذیرفتن آن می باشد.

از اینکه فروشگاه اصل کی  را برای ثبت سفارش انتخاب کرده اید از شما کمال تشکر را داریم. تیم تخصصی ما با ارائه بهترین و ارزانترین خدمات همواره همراه شما می باشد.

با تشکر مدیریت اصل کی