فروشگاه اصل کی برای رفاه حال شما مشتریان خدمات سفارشی را راه اندازی نموده است. این خدمات در راستای اهداف سایت بوده و برای تسهیل برای رسیدن شما به خدمات خرید دیجیتال مورد نظر می باشد.

شما می توانید به سادگی از فرم موجود در صفحه خدمات سفارشی اصل کی استفاده نموده و کالا مورد نظرتان را سفارش دهید. نکته ی مهم موجود که باید توجه بسیاری شود این است که در حال حاضر سفارش فیزیکی از خارج از کشور ارائه نمی گردد ولی در آینده ای نزدیک و محیا شدن بستر مورد نیاز به این خواسته شما نیز ارج می نهیم.

لطفا توجه کنید که شما پس از وارد کردن قیمت کالا در سایت مورد نظر تخمین قیمت آن روز را مشاهده می کنید و با توجه به تغییر ارز به صورت ساعتی قیمت تمام شده در لحظه سفارش به شما ابلاغ و پس از تایید و پرداخت صورتحساب سفارش انجام می پذیرد.

پس از ثبت فرم و آنالیز آن توسط تیم اصل کی تایید یا رد سفارش شما از طریق پیامک و ایمیل اطلاع داده می شود. در صورت تایید هماهنگی های لازم با شما از طریق واتس اپ یا تلگرام ما که شماره های آن در سایت درج گردیده است انجام می پذیرد.

فروشگاه کالا دیجیتال اصل کی در صورت نیاز برای جلوگیری از بعضی از کلاهبردارن که از حساب دزدی به خرید اقدام می نمایند از شما دوستان تقاضای تایید شماره تماس و همچنین مطابقت ضخص دارنده کارت بانکی با کارت ملی می نماید.

با تشکر از همه دوستانی که ما را جهت ارتقای کیفیت سایت یاری می دهند، در صورت داشتن انتقاد، پیشنهاد و شکایات خود از اینجا اقدام فرمایید.